Valentino diena yra ta diena kai norime ir turime pasakyti Myliu tiems kuriuos iš tiesų mylime. Daugeliu atvėjų užtenka tai pasakyti žodžiais, o kartais atrodo, kad vien tik žodžių nepakanka, tokiu metu, skubame į pagalbą ir siūlome mūsų manymu TOP 3 Dovanas kurios puikiai tiks tai padaryti, o apie ištartus žodžius myliu žmogus prisimins dar ilgai matydamas jūsų įteiktą dovaną.


Nr. 1 Rožių iš eterinio aliejaus rinkinys su sidabro spalvos pakabuku į kurį šviečiant nukreipus ant sienos ar kito paviršiaus galima išvysti užrašą Myliu net ŠIMTU KALBŲ!

ROŽĖS IŠ ETERINIO ALIEJAUS IR MUILO + PAKABUKAS "MYLIU"Rožės iš eterinio aliejaus ir muilo + pakabukas "Myliu"

Nr. 2 Dirbtinių rožių meškutis 25 cm. aukščio įpakuotas į prabangią skaidrią dovanų dėžę!

Perrištas prabangiu kaspinu, leis jo gavėjui visada prisiminti, kad kažkas ištarė myliu ir padovanojo du geriausiai žinomus meilės simbolius tai Meškutį ir Rožes viename !

RAUDONAS ROŽIŲ MEŠKIUKAS 25CM

Raudonas rožių meškiukas 25cmNr. 3 Sėkmės apyrankė, taip jau ilgą laiką jos džiugina žmones tapusius neišskiriamos draugystės, sėkmės ir meilės simboliu. Jums brangus žmogus dėvėdamas ją prisimins akimirką kai ištarėte Myliu kiekvieną dieną. O apyrankė ne tik primins meilę, bet yra laikoma sėkmės simboliu! Rugliuojamo dydžio, todėl nereiks sukti galvos dėl tinkamumo, nes ją galima padidinti net iki 24 cm. skersmens.

SĖKMĖS APYRANKĖ

Sėkmės apyrankė