Kategorijos
Pirkinių krepšelis

Naršydami „Dovanos123” el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos

Dovanos RSS prenumerata

05 Jan 0 23
Vis labiau populiarėja dovanų pirkimas internetu, nes mes galime užsakyti norimas dovanas, net neišėję iš savo namų. Dovanoti yra labai smagu visiems, kuriuos mylime ir yra mums brangūs. Kartais net nereikia jokių progų, kad nupirktumėme dovaną, nes ..
02 Jan 0 227
Valentino diena yra ta diena kai norime ir turime pasakyti Myliu tiems kuriuos iš tiesų mylime. Daugeliu atvėjų užtenka tai pasakyti žodžiais, o kartais atrodo, kad vien tik žodžių nepakanka, tokiu metu, skubame į pagalbą ir siūlome mūsų manymu TOP 3..
09 Nov 0 346
Šios Kalėdos bus tikrai kitokios nei visos iki šiol, tą matome jau dabar ir turime prisitaikyti, saugiausias scenarijus, švesti per atstumą jei tai visai yra realu naudojantis išmaniosiomis priemonėmis bendrauti virtualiai ir būti maksimaliai arti vi..
vertatis 03 Jan 0 581
Tikriausiai visi yra su tuo susidūrę.Šventė, gimtadienis, sukaktuvės ar kita proga – jau čia pat.Jei švenčių daugiau, tikriausiai jau turite sąrašą „kam ką pirkti“.NEŽINAU KĄ PIRKTI sąrašo skiltis, visuomet yra ta kuri kelia susirūpinimą, tai žmonės ..
18 Apr 0 802
Dovanos mūsų gyvenime turi didelę reikšmę, jomis galime išreikšti dėkingumą, susižavėjimą, meilę, galime pasveikinti gimtadienio proga, sukaktuvių proga ir dar daugybė variantų, kurie beveik visuomet yra tik idėjos klausimas. Gerai kuomet idėjų yra d..
Rodoma 1 iki 5 iš 5 (1 Puslapių)