Kategorijos
Pirkinių krepšelis

Naršydami „Dovanos123” el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos

KŪRĖJO KELIAS

KŪRĖJO KELIAS
Išparduota
KŪRĖJO KELIAS
Nemokamas siuntimas

Knyga įkvepianti jus kurti.
Knyga „Kūrėjo kelias“, pirmą kartą JAV išleista 1992 m., iki šiol laikoma vienu iš šimto pačių geriausių saviugdos vadovų. Technologijų pažangos, automatikos ir niveliacijos amžiuje „Kūrėjo kelias“ sušvyti naujai ir padeda suvokti, kad kūryba – ne tik aukštesniųjų jėgų mums duotos galios, bet ir kasdienės pratybos, tam tikras susitarimas su savo vidiniu „aš“.
Knyga naudinga pradedantiems ir jau aktyviai kuriantiems žmonėms. Ji ne tik įkvepia ir skatina kūrybinę saviraišką, bet ir siūlo konkrečius, išbandytus metodus. „Kūrėjo kelias“ skiriama visiems, norintiems pasisemti įkvėpimo, atrasti naujų idėjų ir tobulėti kasdien.
Per dvylika turiningų savaičių, skirdami laiko sau, užsirašydami ir apmąstydami svarbiausias mintis, palengva atgaivinsite kūrybingumą ir išsivaduosite iš įvairių vidinių kliūčių. Klaidingus įsitikinimus, baimę, kompleksus, pavydą, kaltę ir kitus neigiamus jausmus ilgainiui pakeis pasitikėjimas savimi ir produktyvumas.
Julia Cameron – septyniolikos knygų autorė, scenaristė, dokumentinių ir meninių filmų režisierė, kūrybingumo dirbtuvių vadovė ir dėstytoja. Ji kuria daugiau nei trisdešimt metų ir yra pelniusi nemažai apdovanojimų.


„Knyga gvildena jautrią ir subtilią temą. Skaitantiesiems ji neabejotinai padės atrasti savojo kūrybingumo versmę.
Martinas Scorsese, kino režisierius


„Kaip sužinoti, ar jūsų kūrybiškumas užgniaužtas? Geras simptomas yra pavydas. Ar yra menininkų, kuriais piktinatės? Ar sakote sau: „Galėjau tai padaryti, jei tik...“ Ar sakote sau, kad jei tik rimtai pasižiūrėtumėte į savo kūrybinius išteklius, galėtumėte:
• Nebesakyti sau: „Jau per vėlu.“
• Nebelaukti, kol uždirbsite užtektinai pinigų, kad darytumėte tai, ką iš tikrųjų mėgstate.
• Nebesakyti sau: „Tai tik mano ego“, kai imate ilgėtis kūrybingo gyvenimo.
• Nebesakyti sau, kad svajonės tėra tik svajonės, o jūs turėtumėte būti praktiškesni.
• Nebebijoti, kad jūsų šeima ir draugai pamanys, jog išprotėjote.
• Nebesakyti sau, kad kūrybingumas yra prabanga ir kad jūs privalote būti dėkingi už tai, ką turite.“
Julia Cameron

Leidykla: Alma Littera
ISBN: 9786090136232
Formatas: 21,3x16,5x2,1
Puslapių skaičius: 256
Leidimo metai: 2019-02-13
Vertėjas: Rita Karklytė

  • Likutis: Išparduota
  • Modelis: Universalus
€11.39

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą

Žymės: KŪRĖJO KELIAS