Kategorijos
Pirkinių krepšelis

Naršydami „Dovanos123” el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos

Apie Dovanos123.lt

Dovanos yra nuostabus būdas išreikšti meilę. Kai galvojate apie tuos kuriuos mylite ir tuos kurie jums yra brangūs, nesvarbus kokia proga ar kuriame Lietuvos kampelyje jie yra, Dovanos123.lt yra tam, kad mūsų specialistai pasirūpintų visais klausimais kurie susiję su dovana tarytum kaip patys sau ir užtikrinti, kad tie kuriuos jūs mylite, yra brangūs jums ar yra jūsų šeimos nariai gautų geriausia ką galime ir padarytume tą dieną įsimintina tiek jums tiek tam kuriam dovanojate. Mes rūpinamės ne tik dovanomis, bet ir jausmais!

 

Dovanos123.lt projektas yra valdomas įmonės MB Vertatis, kuri padeda užtikrinti, kad visi procesai ir prekių bei aptarnavimo kokybė būtų maksimaliai geriausia, esame itin susifokusavę į fizinių dovanų nišą, todėl rūpinamės prekėmis nuo pat pradžių iki paskutinio žingsnio prieš jas išsiunčiant, kruopščiai įpakuodami į baltą dovanų popierių bei perrišdami nuostabiu, raudonu satino kaspinu.

 

Prekes pristatome per ilgiausiai per 2 darbo dienas, nors dėl karantino laikas gali prailgėti iki papildomos vienos dienos, stengiamės savo klientams teikti aukščiausios kokybės aptarnavimą.

 

Parduotuvėje yra įdiegta klientų aptarnavimo sistema, kuri užtikrina, kad esant klausimams į juos būtų atsakyta kuo operatyviau, dešiniajame naršyklės lango kampe visada yra pokalbių langas, darbo valandomis jūsų laukia padėti pasiruošę dovanų konsultantai, o po darbo valandų tame pačiame lange prašysime jūsų užpildyti užklausos formą ir į ją atsakysime dar tą pačią dieną.

 

Susijusi informacija:

Privatumo politika

Apmokėjimas

Pristatymas

Kontaktai

Mūsų asortimente rasite platų fizinių dovanų pasirinkimą, ko gero visoms progoms, dovanos gimtadieniui, vestuvėms, sukaktuvėms, padėkos dovanos, nesvarbu ar tai tiesiog draugystės dovana ar romantiškos progos šventimas ar naujos pradžios proga, o galbūt tiesiog padėkos kažkam dovana arba atsirašymo. Galbūt tiesiog dovana vien tam, kad jums brangus žmogus jaustūsi geriau.

 

 

Kodėl Dovanos123.lt ?

 

Apačioje rasite keletą mūsų manymu svarbių argumentų kodėl turėtumėte rinktis mus kaip dovanų ekspertus kurie pasirūpins jūsų dovanomis:

 

-       Visos prekės išsiunčiamos įpakuotos kaip dovanos, todėl jums tereikia išsirinkti, nurodyti kur pristatyti ir apmokėti. Visais likusiais rūpesčiais mes pasirūpinsime už jus, todėl jums beliks švesti.

-       Platus prekių pasirinkimas kurios tinka visoms progoms ir visiems, bei pagal kiekvieno biudžetą.

-       Užtikriname tik kokybiškų dovanų pristatymą.

-       Lengvas užsakymo procesas, nereikia gaišti laiko pildant ilgas formas.

-       Saugus apmokėjimas.

-       Lankstus grąžinimas arba prekės keitimas jei esate nepatenkinti dėl pristatymo ar vėlavimo.

-       Visada padėti pasiruošę ir operatyviai atsakantys į klausimus konsultantai.


Dovanos123.lt parduotuvės vizija, misija ir vertybės yra suteikti kokybiškiausią prekę už konkurencingiausią kainą rinkoje, suteikiant pačius geriausius potyrius klientams per optimaliausią laiko tarpą, išlaikant aukšta klientų aptarnavimo kokybę!

Vertiname laimingą klientą, kuris sugrįžta, todėl mūsų tikslas yra teikti kokybiškiausias paslaugas.

Jūsų pasiūlymai ir pastebėjimai visada laukiami [ Susisiekite su mumis ]

Rekvizitai:
MB "VERTATIS“ 
JURIDINIO ASMENS KODAS 304989415
PAŽARDŽIO 8, LT-56182 KAIŠIADORIŲ R.

Kaip atrodo mūsų prekės?