Kategorijos
Pirkinių krepšelis

Naršydami „Dovanos123” el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos

Apie Dovanos123.lt

   Kokybiška, patogu ir greita pagrindiniai Dovanos123 darbo principai


    Parduotuvė įsikūrė kaip projektas vedinas idėjos, išspręsti bene visuomet kylantį klausimą: „O ką gi dovanoti?“ Kaskartą saves to paklausia tikrai ne retas prisiminęs svarbią progą, gimtadienį, ar sužinojęs netikėtą verslo partnerių vizitą. Viskas čia, mūsų parduotuvėje, kruopščiai atrinktos prekės, patikrintos, ir patvirtintos kokybės. Taip pat, ypatingą dėmesį skiriame dovanos įpakavimui, todėl kiekviena prekė yra įpakuota į iki smulkmenų nugludinto dizaino dėžutes, kurios ne tik, kad tinka dovanoti iškart jas gavus, tačiau ir suteikia papildomo saugumo antrinei pakuotei kuri naudojama siuntimo metu.

    Dovanojant artimiesiems, idėjos dažniausiai jau būna išnaudotos, ir sprendimų imammasi ieškoti internete, todėl, sveikiname, užsukote į teisingą parduotuvę, dabar beliko tik išsirinkti dovaną, idėją iš mūsų siūlomų, įsidėti prekę į krepšelį ir apmokėti. Visus kitus darbus, tokius kaip pakavimas, o galbūt esant poreikiui ir sveikinimas, raštelis atliksime mes.

    Verslo dovanos, pagrindinė ypatybė prabangos ir paprastumo susikirtimas, dovanos įpakuotos į dėžutes kurios suteikia solidumo, pagal Jūsų porekį galime pridėti papildomą informaciją apie produktą, tokią kaip prekės aprašymas, įmonės sveikinimas, sveikinimas direktoriui, ar dovana partnerio vizito proga. Kruopščiai atrinktos dovanos, sukurtos jų kombinacijos ir patikimi tiekėjai leidžia būti užtikrintiems, kad dovanos suteiks didžiausią pasitenkinimą net ir pačiam išrankiausiam skoniui, nustebinti, pamaloninti.

    Aksesuarai, dalis aksesuarų yra kuriama mūsų, kruopščiai atrinkti elementai, jų kombinacijos atsižvelgiant į mados tendencijas, kokybiškos ir patvarios prekės. Kiekvienos Damos ar Džentelmeno stiliaus elementai mūsų parduotuvėje Jums .

    Prekės namams, kompleksinė prekių kategorija, kurioje galite rasti neutralią dovaną žmogui, kurio poreikių gerai nežinote, dovana naujakuriams, dovanos žmonėms, kurie skiria ypatingą dėmesį namas, o gal tiesiog, dovana sau? Trijų tipų prekių kategorijos, patenkins net ir išrankiausio kliento poreikius.

    Smilkalai, kurių kvapas gali nukelti Jus į tolimiausius pasaulio kraštus, smilkalų kvapas, kuris gali skatinti energijos pliūpsnį, ar jūros kvapas, kuris gali padėti atsipalaiduoti po įtampos momentų. Taip pat, gali būti naudojamas kaip aksesuaras namams, stiliaus detalė pabrėžianti Jūsų stiliaus jausmą, bei užpildanti mažas erdves jaukumu ar solidumu bei prabanga.

    Kvepalai, į kuriuos įmerkiamos lazdelės nuolatos skleidžia Jūsų norimą kvapą, solidi stiliaus detalė, bei puiki dovana, tiems kurie vertina pojūčius, taip pat gali būti dovana sau, ramybės dvelksmas namuose, jūros kvapas, rožių laukas, o gal energijos suteikiantis citrusinių vaisių kvapas? Spręsti Jums. Galite pasirinkti iš plataus kvapų asortimento, nuo paprasčiausių lazdelių įmerkiamų į kvepalų talpą, iki džiovinto bambuko kamuoliukų, ir mėgautis ne tik kvepiančiais namais, tačiau ir solidžia stiliaus detale namuose.

    Rankų darbo ažuoliniai elementai, kruopščiai atrinkta mediena, patvari konstrukcija, ir akį traukiantis dizainas pačiam išrankiausiam klientui. Rankų darbo prekės parduodamos rinkiniais, todėl visuomet galėsite nustebinti svečius savo išskirtiniu skoniu, ir dėmesiu detalėms, arba padovanoti rinkinį pamalonindami kitą padovanodami jausmą, ir nepamirštamą įspudį bei dėmesį detalėms. 


    Dovanos123.lt parduotuvės vizija, misija ir vertybės yra suteikti kokybiškiausią prekę už konkurencingiausią kainą rinkoje, suteikiant pačius geriausius potyrius klientams per optimaliausią laiko tarpą, išlaikant aukšta klientų aptarnavimo kokybę!

    Vertiname laimingą klientą, kuris sugrįžta, todėl mūsų tikslas yra teikti kokybiškiausias paslaugas.

    Jūsų pasiūlymai ir pastebėjimai visada laukiami [ Susisiekite su mumis ]

    Rekvizitai:
    MB "VERTATIS“ 
    JURIDINIO ASMENS KODAS 304989415
    PAŽARDŽIO 8, LT-56182 KAIŠIADORIŲ R