Kategorijos
Pirkinių krepšelis

Naršydami „Dovanos123” el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos

Kvepalai JAI

Vienas iš stiprios ir savimi pasitikinčios moters aksesuarų, kuris yra ne visai matomas, bet bene vienas labiausiai jaučiamų yra kvepalai. Teisingai parinktas kvapas gali padėti atskleisti moters eleganciją, damos graciją bei suteikti energijos ir patrauklumo. Mūsų komanda atrinko vienus geriausių žinomų prekės ženklų kvepalus, juos įpakavo ir paruošė įteikti, todėl jums belieka tik išsirinkti, o vos tik gavę prekę galite ją iškart įteikti jums brangiai moteriai.

Moteriškas kosmetikos rinkinys AQUA RÉOTIER L'OCCITANE (4 dalys)
Naujiena
Brand: Loccitane Modelis: Moteriškas
Moteriškas kosmetikos rinkinys AQUA RÉOTIER L'OCCITANE (4 dalys).Visi kvepalai parduodami Dovanos123 yra originalūs ir iš patikimų europos tiekėjų.Skirti: MoterimsRinkinį sudaro:-       Valomasis gelis 40 ml-       Minkštinamasis kremas 20 ..
€34.92
Moteriškas parfumerijos rinkinys FLOR DEL SOL ESCADA EDT (3 dalių)
Naujiena Karštas
Brand: ESCADA Modelis: Moteriškas
Visi kvepalai ir kosmetikos rinkiniai parduodami Dovanos123 parduotuvėje yra originalūs ir iš patikimų tiekėjų.Skirta: MoterimsRinkinį sudaro:-       Moteriški kvepalai 50 ml-       Kūno losjonas 50 ml-       D..
€39.00
Moteriški kvepalai 5TH AVENUE ELIZABETH ARDEN EDP (30 ML)
Naujiena
Brand: Elizabeth Arden Modelis: Moteriškas
Visi kvepalai ir kosmetikos rinkiniai parduodami Dovanos123 parduotuvėje yra originalūs ir iš patikimų tiekėjų.Skirta: VyramsRinkinį sudaro:-       Moteriški kvepalai 30 mlTipas: EDT (Eau de Toilette)..
€18.93
Moteriški kvepalai COOL WATER WOMAN DAVIDOFF EDT 30 ml.
Naujiena Karštas
Brand: Davidoff Modelis: Moteriškas
Visi kvepalai ir kosmetikos rinkiniai parduodami Dovanos123 parduotuvėje yra originalūs ir iš patikimų tiekėjų. Skirta: MoterimsRinkinį sudaro:-       Moteriški kvepalai 30 mlTipas: EDT (Eau de Toilette)..
€12.29
Moteriški kvepalai TRUTH CALVIN KLEIN EDP 50 ml.
Naujiena
Brand: CALVIN KLEIN Modelis: Moteriškas
Visi kvepalai ir kosmetikos rinkiniai parduodami Dovanos123 parduotuvėje yra originalūs ir iš patikimų tiekėjų. Skirta: MoterimsRinkinį sudaro:-       Moteriški kvepalai 50 mlTipas: EDP (Eau de Parfume)..
€22.60
Moteriški kvepalai YOU DESIGUAL EDT (15 ML)
Naujiena
Brand: Desigual Modelis: Moteriškas
Visi kvepalai ir kosmetikos rinkiniai parduodami Dovanos123 parduotuvėje yra originalūs ir iš patikimų tiekėjų.Skirta: MoterimsRinkinį sudaro:-       Moteriški kvepalai 15 mlTipas: EDT (Eau de Toilette)..
€8.69
Rodoma 1 iki 6 iš 6 (1 Puslapių)